Kontakty

FOMEI s.r.o.

U Libeňského pivovaru 2015/10
18000 Praha 8

Provozovna

Machkova 587
500 11 Hradec Králové
tel.: 495056111, fax: 495269444
email: rdg@fomei.com



mapa...



Ředitel divize RADIODIAGNOSTIKA

Jaroslav Faltus
ředitel divize Radiodiagnostika

+420 495 056 415
+420 603 587 487
faltus@fomei.com



Obchodní oddělení

Ing. Petr Jánský
vedoucí obchodního oddělení

+420 495 056 456
+420 603 587 476
jansky@fomei.com
Miloš Kneifel
obchodní zástupce

+420 495 056 424
+420 603 587 473
kneifel@fomei.com
Milan Rejl
obchodní zástupce

+420 495 056 424
+420 603 587 474
rejl@fomei.com




Oddělení odbytu

Milan Bělohoubek
referent odbytu

+420 495 056 420
+420 603 587 901
belohoubek@fomei.com



Technické oddělení

Ing. Luboš Seidl
vedoucí technického oddělení

+420 495 056 400
+420 603 587 471
seidl@fomei.com
Bc. Kamil Hrabal
vedoucí servisu

+420 495 056 406
+420 603 587 484
hrabal@fomei.com
Pro komunikaci s oddělením servisu používejte email:



                    



Milan Rejnek
servisní technik  

+420 603 587 478
rejnek@fomei.com
Oldřich Matoušek
servisní technik

+420 603 587 472
matousek@fomei.com
Radek Plecháč
servisní technik

+420 603 587 477
plechac@fomei.com



Rostislav Vondra
servisní technik  

+420 792 223 733
vondra@fomei.com
Petr Kočínec
servisní technik

+420 736 607 813
kocinec@fomei.com
Jaroslav Chmelík
servisní technik

+420 734 160 580
chmelik@fomei.com



Jakub Dušek
servisní technik

+420 734 160 570
dusek@fomei.com
Ing. Martin Caha
servisní technik pro oblast Morava

+420 603 587 466
caha@fomei.com
Ing. Aleš Vybíral
servisní technik pro oblast Západní Čechy

+420 733 755 587
vybiral@fomei.com



Michal Udatný
aplikační technik PACS

+420 739 341 395
udatny@fomei.com
Jiří Linhart
aplikační technik PACS

+420 603 587 486
linhart@fomei.com